Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Sułtan Kebap. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Kacper
14 cze 2026 o 23:57
Bardzo maly rozmiar "duzy" - dostawa super szybka i jedzenie gorace.
Sandra
14 cze 2026 o 20:36
Jedzenie przyszło po czasie. Kebab spłaszczony mięsa w ogole nie bylo. jakieś resztki. nie wyglądał i nie smakował jak dawniej .
Oktawia
14 cze 2026 o 17:15
Kebab bardzo kiepski. Frytki były sflaczałe. Lipton.
Adrian
13 cze 2026 o 4:48
jak zawsze ciepłe i pyszne
Justyna
7 cze 2026 o 13:26
Porcje bardzo małe. Więcej nie zamówię
Artur
5 cze 2026 o 15:51
wszystko jak zawsze
Jan
5 cze 2026 o 14:02
Kebab był miękki i przesiąknięty sosem czosnkowym, który też nie był smaczny. Czas oczekiwania był znacznie dłuższy niż pokazywało na aplikacji
Leszkiewicz
3 cze 2026 o 23:00
Czas oczekiwania bardzo długi, prawie dwie godziny. Frytki jak guma, niejadalne, sos czosnkowy bez smaku. Nigdy więcej tam nie zamówię. Szkoda pieniędzy naprawdę
Anna
31 maj 2026 o 21:16
Bardzo smacznie i sprawnie. Polecam.